Preskočiť na obsah
Home » Nehnuteľnosti Sardínia

Nehnuteľnosti Sardínia

Naše ponuky nájdete na stránke SARDINIAREALITY.SK

Nebavia Vás vysoké ceny nehnuteľností na Slovensku? Máte radšej more, slnko a teplú zimu? Máme pre vás skvelé riešenie ako investovať do nehnuteľnosti v rozumej cene a ešte si aj užívať výhody života pri mori na krásnej Sardínii – európskom Karibiku. Za cenu garzónky v Bratislave si môžete kúpiť napríklad krásny 2-3 izbový apartmán pri mori, využívať ho na dovolenku či zimný pobyt bez mrazu a čľapkanice a zároveň prenajať za priaznivé ceny kedykoľvek Vám to vyhovuje.

Jednoducho výborná investícia a zároveň únik do krásneho kľudného a zdravého prímorského prostredia. Je čas vytiahnuť kotvy z predraženého a rušného mesta a vybrať sa za slnkom, morom a krásnymi plážami.

Žijeme na Sardínií a spolupracujeme s miestnymi realitnými kanceláriami a odborníkmi. Pomôžeme Vám s hľadaním a kúpou nehnuteľnosti, prevedieme Vás celým procesom a pomôžeme a poradíme aj s prípadným prenájmom. Dostanete sa k nám z Bratislavy priamym letom len 1,5 hodiny za priaznivé ceny alebo aj vlastným autom cca. 1000km a trajektom. Ak sa Vám takáto predstava páči neváhajte nás kontaktovať a budeme sa tešiť na spoluprácu.