Apartmány na prenájom Villa Marina

Ponúkame na prenájom 4 apartmány v našom dome 100m od mora

Nachádzame sa na ulici Via Genova v dedinke La Ciaccia kde je vidieť, počuť aj cítiť more. Kľudné prostredie a skvelá poloha na dovolenku alebo aj na dlhodobejší pobyt krásna pláž, obchod, reštaurácia všetko dostupné pešo. Všetky apartmány sú plne vybavené, so samostatnými vstupmi a k dispozícií je spoločný priestor s bazénom, umelou trávou, grilom a posedením pod krásnou palmou. Nachádzame sa na slepej ulici s minimálnou dopravou, ktorá končí chodníkom k moru a krásnou vyhliadkou z útesu na západ slnka.

Dáme si záležať aj na ekologickom prístupe, preto celý náš dom používa teplú vodu výhradne zo slnka, fotovoltaické panely na výrobu elektrickej energie, filtre na pitnú vodu aby ste nemuseli kupovať plastové fľaše, poctivo triedime odpad a zeleninu pestujeme v našej bio záhradke hneď vedľa domu, kde máte k dispozící napr. čerstvé bylinky na varenie.

Apartmán Grande s výhľadom na more

Na prvom poschodí s krásnym panoramatickým výhľadom na more a západ slnka poskytuje kapacitu 8 osôb a má výmeru 130m2. Pozostáva z troch spální, priestrannej obývačky s kuchyňou s panoramatickým výhľadom na more a výstupom na terasu, chodby a kúpelňe. Celý apartmán pokrýva pravá mramorová dlažba a je zariadený krásnym zreštaurovaným starožitným nábytkom v kombinácií s moderným vybavením. Terasa je pochôzna okolo celého apartmánu a hlavná časť s výhľadom na more a posedením je orientovaná na sever čo opäť poskytuje dostatok tieňu v teplých dňoch. Každá izba má vlastnú klimatizáciu, medzi vybavenie patrí Wifi, kávovar Nespresso, TV. Kuchyňa je plne vybavená kvalitnými spotrebičmi aj umývačkou riadu a vďaka obrovskému oknu máte nádherný výhľad na more a západ slnka aj počas varenia.

Apartmán s Pergolou

Apartmán s kapacitou 4 osoby a výmerou 45m2 ponúka príjemné slnečné posedenie pod pergolou na južnej strane domu, čo je ideálne aj na zimné obdobie. Nachádza sa na prízemii a je bezbariérový s veľmi jednoduchým prístupom hneď z auta. Apartmán pozostáva z kuchyne-jedálne, samostatnej spálne s manželskou posteľou, menšej priechodnej izby s poschodovou posteľou a kúpeľne. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a kávovarom Nespresso. V apartmáne tiež klimatizácia s kúrením, Wifi, postelná bielizeň a uteráky, kuchynské vybavenie a základné hygienické potreby.

Apartmán s výhľadom do záhrady

Väčší apartmán s kapacitou 4 osoby a výmerou 50m2 sa nachádza zrkadlovo oproti apartmánu s pergolou na severnej strane domu s príjemným posedením pod terasou s výhľadom do záhrady s krásnou palmou. Terasa je vďaka orientácií zatienená celý deň, čo je veľkou výhodou v teplých dňoch. Vstup do apartmánu je z terasy cez jedáleň s kuchyňou, ďalej pozostáva z veľkej spálne s manželskou posteľou a ďalšou posteľou o šírke 120cm. Spálňa je zariadená krásnym zreštaurovaným starožitým nábytkom v štýle Provence. Menšia priechodná izba je zariadená jednolôžkom a prepája sa do kúpelne. K dispozícii pre hostí je klimatizácia s kúrením, Wifi, kávovar Nespresso, TV, práčka, postelné prádlo a uteráky, kuchynské vybavenie a základné hygienické potreby.

Apartmán Štúdio

Najmenší apartmán s kapacitou 2 osoby a výmerou 25m2 sa nachádza na južnej strane domu vedľa apartmánu s pergolou. Menšie posedenie priamo pred apartmánom a veľké presklené dvere poskytujú dostatok svetla a má tiež komfortný bezbariérový prístup. Pozostáva z jednej otvorenej miestnosti s posteľou, gaučom, kuchyňou a sprchou a v oddelej malej miestnosti je WC a umývadlo. K dispozícii pre hostí je klimatizácia s kúrením, Wifi, kávovar Nespresso, práčka, postelné prádlo a uteráky, kuchynské vybavenie a základné hygienické potreby.

Spoločné priestory

Na severnej strane domu sa nachádza spoločný relaxačný priestor s bazénom, kvalitnou umelou trávou, grilom a posedením pod krásnou palmou. Bazén má hĺbku 65cm preto je určený hlavne pre deti alebo na relax. K dispozícií je gril, umývadlo, práčka, grilovacie potreby, pohodlné posedenie, lehátka a štýlové nočné osvetlenie. Dominantou priestoru je krásna palma a k dispozící aj menšie detské ihrisko.