Preskočiť na obsah
Home » Apartmány na prenájom Villa Marina

Apartmány na prenájom Villa Marina

Nachádzame sa na ulici Via Genova v dedinke La Ciaccia kde je vidieť, počuť aj cítiť more. Kľudné prostredie a skvelá poloha na dovolenku alebo aj na dlhodobejší pobyt krásna pláž, obchod, reštaurácia všetko dostupné pešo. Všetky apartmány sú plne vybavené, so samostatnými vstupmi a k dispozícií je spoločný priestor s bazénom, umelou trávou, grilom a posedením pod krásnou palmou. Nachádzame sa na slepej ulici s minimálnou dopravou, ktorá končí chodníkom k moru a krásnou vyhliadkou z útesu na západ slnka.

Domček so záhradou sa nachádza v inom objekte priamo pred naším hlavným domom. Nemá prístup k spoločnej zóne s bazénom ale za šetky štyri apartmány sa nachádzajú v jednom objekte, našom hlavnom dome kde je aj spoločná oddychová zóna s bazénom a grilom. Domček so záhradou sa nachádza v inom objekte priamo pred naším hlavným domom. Nemá prístup k spoločnej zóne s bazénom ale za to má vlastnú malú záhradku s pecou na pizzu a vysokými stromami.

Apartmán Grande

kapacita 7 osôb

Apartmán Sud

kapacita 4 osoby

Apartmán Nord

kapacita 4 osoby

Apartmán Štúdio

kapacita 2 osoby

Domček so záhradou

kapacita 8 osôb

Spoločné priestory

Na severnej strane domu sa nachádza spoločný relaxačný priestor s bazénom, kvalitnou umelou trávou, grilom a posedením pod krásnou palmou. Bazén má hĺbku 65cm preto je určený hlavne pre deti alebo na relax. K dispozícií je gril, umývadlo, práčka, grilovacie potreby, pohodlné posedenie, lehátka a štýlové nočné osvetlenie. Dominantou priestoru je krásna palma a k dispozící aj menšie detské ihrisko.

Dáme si záležať aj na ekologickom prístupe, preto celý náš dom používa teplú vodu výhradne zo slnka, fotovoltaické panely na výrobu elektrickej energie, filtre na pitnú vodu aby ste nemuseli kupovať plastové fľaše, poctivo triedime odpad a zeleninu pestujeme v našej bio záhradke hneď vedľa domu, kde máte k dispozící napr. čerstvé bylinky na varenie.